NA TROPIE PRZYGODY
jednodniowa wycieczka szkolna

NA TROPIE PRZYGODY
II-III klasa szkoły podstawowej

Wycieczka szkolna

Na Tropie Przygody to nasza propozycja dla najmłodszych. Autorski program dopasowany dla 2-3 klasy szkoły podstawowej. Zaprojektowany tak, aby w aktywność ruchową na świeżym powietrzu, wplatać zagadnienia dydaktyczne związane z przyrodą i ekologią.

 

Program wycieczki

Integracja
Uczestnicy poznają się nawzajem i mówią coś o sobie w nowej formie – bez wywoływania przed szereg. Atrakcyjne, pełne śmiechu i zabawy animacje są idealne dla nawet najbardziej nieśmiałych i wycofanych dzieci, by nawiązały relacje z rówieśnikami. Doświadczeni opiekunowie dbają, by nikt nie czuł się nieswojo i aby dobra zabawa objęła każdego uczestnika.

Łucznictwo
Chyba każdy kiedyś marzył o strzelaniu z łuku. Dlatego postanowiliśmy tę piękną dyscyplinę sportu wpleść w program wycieczki. Uczestnicy poznają różne rodzaje łuków i sprawdzą swoje sokole oko.

Na Tropie Przygody
Gra przygodowa z elementami nauki o przyrodzie, ekologii i otaczającym nas ekosystemie. Podążając tropami zwierząt, poznamy różne gatunki drzew, dowiemy się o mieszkańcach pobliskiego jeziora i lasów. Na uczestników czeka szereg zagadek i zadań do wykonania

Gry zespołowe
Dwa ognie, mega siatkówka, a może baloniada…  Albo klasycznie sznur, klasy czy kapsle. Jedno jest pewne, nudzić się nie będziemy.

Ognisko (DODATKOWO PŁATNE)
Zapewne zmęczeni, głodni na pewno! A nie ma przecież lepszego posiłku po ciężkim dniu niż pieczony chleb i kiełbaski z ogniska. Po jedzeniu zachęcamy do spędzenia wolnego czasu przy wciąż płonącym ognisku.

Informacje dodatkowe

Ceny zawierają:

Ubezpieczenie:

Wyżywienie:

Transport:

Warto zabrać:

Uwagi: