ADVENTURE DAY Rodzic i Dziecko

30 września 2023

ZABAWA, zdrowie, wolność

Przygoda zaczyna się od wyjścia z domu

Założeniem programu Adventure Day Rodzic i Dziecko jest wspólna praca, nabywanie nowych umiejętności, współpraca w grupie, ale najbardziej tworzenie silnych więzi w relacjach rodzic – dziecko na bazie wspólnych przeżyć i emocji. Całodniowe outdoorowe warsztaty przygodowe, idealnie wpasują się w potrzebę wspierania pasji Waszych dzieci oraz odkrywania i poszukiwania przygód.

CZYM JEST ADVENTURE DAY

Adventure Day kierujemy do rodziców, którzy poszukują ciekawej formy spędzania czasu z dzieckiem z dala od elektroniki i miejskiego zgiełku!
To, co nas wyróżnia i to, za co cenią nas rodzice i dzieci to ogromna kreatywność w terenie. Co to dla was oznacza ? Dwa dni wysycone „dziką przygodą”, zwroty akcji, eksploracje. 

Wybierając się na Adventure Camp możecie mieć pewność, że nie będzie to „plażowanie i grilowanie”, gdzie wszystko jest serwowane bez wysiłku na zasadzie rozrywki. Jeśli dacie troszkę z siebie my damy Wam o wiele więcej, bo to nasza pasja!

• jeśli będziemy w lesie nauczycie się podstaw przetrwania: rozniecania ognia, pozyskiwania wody, odnajdywania pożywienia i wielu innych terenowych sztuczek,
• jeśli wyruszymy nad wodę dowiecie się jak pływać: kajakiem, packraftem, pontonem, tratwą oraz poznacie podstawy ratownictwa wodnego,
• jeśli będziemy mieli zajęcia linowe to opanujecie węzły i techniki potrzebne do samodzielnego działania,
 
Każdy Adventure Day przynosi kolejne wyzwania i umiejętności, które będą przydatne podczas dalszych wypraw w teren.
 

PROGRAM

PRZEPRAWA PONTONAMI

Wspólna przeprawa pontonami to fantastyczną przygodą, gdyż pokonamy malownicze jezioro, a każda fala będzie dostarczała nam zastrzyku adrenaliny. Nasza doskonała współpraca pozwoli nam bezpiecznie pokonać trudności i cieszyć się niezapomnianymi chwilami pełnymi ekscytacji.

BEZLUDNA WYSPA

Podczas naszej wyprawy odwiedzimy bezludną wyspę, gdzie będziemy pełni ekscytacji poszukiwać tajemniczych punktów i rozszyfrowywać zagadki, co będzie prawdziwym wyzwaniem dla naszej orientacji w terenie. Ta niezapomniana przygoda zapewni nam wiele emocji i możliwość odkrycia fascynujących zakątków tego niezbadanego miejsca.

GEOCACHINK - GPS

Podczas tego wyjątkowego szkolenia nauczymy was profesjonalnej obsługi GPS, abyście byli gotowi na ekscytującą grę geocaching, gdzie będziecie szukać ukrytych informacji i wykonywać specjalne zadania. Przygotujcie się na niezapomnianą przygodę, która pozwoli wam doskonalić umiejętności orientacji i logicznego myślenia.

WIATRÓWKI

Na zakończenie naszego programu czeka nas emocjonujące wyzwanie związane z wiatrówkami, gdzie nauczymy się precyzyjnego strzelania oraz obsługi tych urządzeń. Nasza umiejętność zostanie wystawiona na próbę podczas turnieju strzeleckiego, który pozwoli nam zmierzyć się w przyjaznej rywalizacji i wykorzystać zdobyte wcześniej umiejętności.

WYŻYWIENIE - OGNISKO

Żywimy się zdrowo, bez słodzonych napoi i słodyczy. 

Wyjazd organizowany jest w warunkach survivalowych – dlatego też podczas robienia zapasów pożywienia prosimy wziąć to pod uwagę.

 • Ognisko – jest  przygotowywane wspólnie przez uczestników. Jako organizator zapewniamy kiełbasę, pieczywo, sosy + kawa aby zregenerować się po trudach dnia.

 • Ewentualne przekąski prosimy zabezpieczyć we własnym zakresie.

 • Woda pitna – prosimy zabrać ze sobą – istnieje możliwość pozyskania wody z rzeki, stawu etc – po wcześniejszym przefiltrowaniu lub przegotowaniu.

LOKALIZACJA

Adventure Day organizowany jest na łonie natury. Lasy kaszubskie to region o niezwykłej urodzie, z malowniczymi jeziorami, rozległymi lasami i niewielkimi pasmami wzgórz. Przestrzeń, która będzie nas otaczać, zachwyca pięknem różnorodności i bogactwa natury. Lasy położone są pośród urokliwych wzgórz, rozległych kompleksów leśnych oraz jezior. Mimo nieznacznej odległości od Trójmiasta wzniesienia dochodzą tu do ponad 320 m.n.p.m., stąd też częste porównania tych terenów do Bieszczad

WAŻNE INFORMACJE

KAŻDY RODZIC-OPIEKUN JEST ODPOWIEDZIALNY ZA SWOJE DZIECKO. 
Podczas wyjazdu kładziemy nacisk na wspólne spędzanie czasu z dzieckiem.
Jako najlepsi kumple będziecie przeżywać przygody i wyzwania, pracować, jeść i spać.
 
NIE UŻYWAMY:
Komputerów, smartfonów, telefonów komórkowych, radia i telewizji, gier elektronicznych, alkoholu, tytoniu (także
zamienników), słodyczy, niezdrowej żywności.
 
WYPOSAŻENIE:
Komplet informacji co zabrać ze sobą na wyjazd dostaną Państwo mailem po dokonaniu zapisu.
 
HARMONOGRAM:
9:00 – spotkanie z instruktorami
10:00 – 15:30 – program w formie gry scenariuszowej
15:30 – 17:00 – wspólne ognisko
17:00 – zakończenie

RODZIC + DZIECKO

PLN 427 zł
 • Niezapomniana przygoda
 • Ognisko z kiełbaskami
 • Survivalowe umiejętności
 • Zabawa w lesie
 • wiek dzieci: 7-13 lat

DODATKOWE DZIECKO

PLN 127 zł
 • Niezapomniana przygoda
 • ognisko z kiełbaskami
 • Survivalowe umiejętności
 • Zabawa w lesie
 • wiek dzieci: 7-13 lat