WIELODNIOWA WYCIECZKA

stwórz z nami najlepszy program

Wycieczka szkolna

Cztery czy nawet pięć dni, jeżeli tylko możecie zagospodarować tyle czasu na wspólny wyjazd, wybierzcie tę opcję. To świetna okazja, aby naprawdę się poznać, zacieśnić więzy i odpocząć od szkolnego zgiełku.

Program wycieczki

Tutaj możemy zaszaleć, mamy tyle czasu, że zdążymy zrobić prawie wszystko co mamy w ofercie.

Poza sztandarowymi atrakcjami zawartymi w krótszych wycieczkach, możemy ruszyć dalej.

Może wycieczka drezynami kolejowymi, gra miejska na gdańskiej starówce, dzień na bałtyckiej plaży, a może po prostu błogie leniuchowanie nad jeziorem.

Dopasujemy program do Waszych oczekiwań.

Potrzebujemy tylko kilku informacji:
– ile czasu chcecie z nami spędzić
– grupa wiekowa
– na czym Wam zależy
resztę doprecyzujemy w trakcie rozmowy.

Informacje dodatkowe

Ceny zawierają:

Ubezpieczenie:

Wyżywienie:

Transport:

Warto zabrać:

Uwagi:

Cennik

LOKALIZACJA

Ośrodek Wypoczynkowy Roma - Łapino

OW Roma - Łapinko k/Kolbud

W środku gęstego lasu, nad brzegiem Jeziora Łapińskiego znajduje się znany na Kaszubach Ośrodek Wypoczynkowy Roma. Został zaprojektowany tak, by zapewnić swoim gościom bezpieczeństwo, komfort i rozrywkę. Doświadczenie i doskonała organizacja ośrodka powodują, że co roku przyjeżdżają do niego tłumnie wycieczki szkolne, grupy zorganizowane i indywidualni goście. Z OW Roma współpracujemy od lat i wiemy, z własnego doświadczenia, że to najlepsze miejsce do organizacji imprez sportowych na Kaszubach. Wielofunkcyjne boisko ze sztuczną murawą, park linowy, piaszczysta plaża ze sprzętem wodnym. Obiekt dysponuje 150 miejscami noclegowymi w domkach 5-7 osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym.