3 dniowa wycieczka szkolna Survival Camping 20

3 - dniowa wycieczka
SURVIVAL

PODTYTUŁ

CAMPING 20 - PRZYWIDZ

ZABAWA, zdrowie, wolność

Wycieczka szkolna

Aktywna 3 – dniowa wycieczka szkolna, według autorskiego programu przygotowanego przez doświadczonych pedagogów, zaprojektowana na bazie aktywności na świeżym powietrzu dobranych do wieku i możliwości uczestników.

Program wycieczki

Team Building
Chętni, aby sprawdzić, jaką jesteście drużyną? A może dopiero zaczynacie współpracę i chcielibyście zostać najlepiej zgraną paczką? Oto wiele zabaw, które sprawią, że efektywniej zaczniecie realizować zadania i osiągać wspólnie wyznaczone cele.

Pierwsza Pomoc
Każdy z nas wie jak ważne jest znać podstawy pierwszej pomocy? Aby nikt z nas nie czuł się bezradnie, gdy druga osoba będzie w potrzebie, nauczymy się wzywania pomocy oraz jak postępować z osobą poszkodowaną w różnych sytuacjach.

Tratwy
Uczestnicy wycieczek uczą się budować tratwę i sprawdzają jej wytrzymałość w praktyce. Oczywiście, wszystko pod nadzorem specjalistów i w kapokach na terenie kąpieliska.

Survival
Czyli to, na co wszyscy czekają: budowa szałasów, krzesanie ognia, sztuka kamuflażu, wyznaczanie kierunków świata, pozyskiwanie wody i wiele innych. Po tych zajęciach las już nigdy nie będzie tym samym miejscem, którym był wcześniej.

Mapa i Kompas
Każda drużyna ze swoją mapą i kompasem rusza w drogę, by odnaleźć zaznaczone punkty. Musimy więc nauczyć się jak korzystać z tych rzadko używanych przedmiotów. Jednak dojście do wyznaczonego celu to nie koniec zdania..

Łucznictwo
Chyba każdy kiedyś marzył o strzelaniu z łuku. Dlatego postanowiliśmy tę piękną dyscyplinę sportu wpleść w program wycieczki. Uczestnicy poznają różne rodzaje łuków i sprawdzą swoje sokole oko.

Wiatrówka i Paintball
Na specjalnie wydzielonej strzelnicy spróbujemy swych sił w strzelaniu z wiatrówek i markerów do Paintball’a. Najpierw krótkie szkolenie z podstaw, kilka strzałów treningowych, a jak wystarczy czasu to może i mały turniej…

Siatka Wspinaczkowa
Lubisz spoglądać na ziemię z dużej wysokości? Jeśli tak, to ta rozrywka jest dla Ciebie. Wysokość trzeciego piętra bloku, 11 metrów pionowo do góry – świetny sprawdzian dla siły mięśni i odporności. Wszystko oczywiście w pełnej asekuracji, więc całkowicie bezpiecznie.

Wieża ze Skrzynek
Pierwsze kilka to banał, powyżej dwunastu już tak stabilnie nie jest, dwadzieścia to ładny wynik, dwadzieścia cztery to rekord. Skauci, poza siłą mięśni, ćwiczą też koncentrację i równowagę.

Geocaching
W okolicy ktoś pochował klejnoty! Koniecznie musimy je odnaleźć.. Pomogą nam w tym niezawodne GPS’y.

Ognisko
Cały dzień na nogach, więc wieczorem rozpalamy ogień! Nie ma przecież lepszej kolacji po ciężkim dniu jak pieczony chleb i kiełbaski. Znajdzie się też opcja wege. A po porządnym posiłku zachęcamy do spędzenia wolnego czasu przy wciąż płonącym ognisku.

 

Informacje dodatkowe

Ceny zawierają:

Ubezpieczenie:

Wyżywienie:

Transport:

Warto zabrać:

LOKALIZACJA

Ośrodek Wypoczynkowy Roma - Łapino

CAMPING 20 - PRZYWIDZ

Camping 20 to najlepszy adres do organizacji wycieczek szkolnych, biwaków i zielonych szkół. Camping położony jest w samym sercu Przywidza, nad czystym jeziorem wśród lasów. Dzieci i młodzież uczą się w nim szacunku dla natury i samodzielności. Na terenie ośrodka znajdują nie boiska sportowe, piaszczysta plaże ze strzeżonym kąpieliskiem, stanica ze sprzętem odym i miejsca na ogniska. Baza dysponuje 100 miejscami noclegowymi w domkach 6-7 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Wybraliśmy Camping 20 w Przywidzu na organizację naszych wycieczek szkolnych, ponieważ wiemy że jest bezpieczny, wygodny i spełnia oczekiwania nauczycieli i dzieci.

Pobierz katalog pdf
pełnej oferty wycieczek