3 dniowa wycieczka szkolna Przygoda Camping 20

3 - dniowa wycieczka
PRZYGODA

PODTYTUŁ

CAMPING 20 - PRZYWIDZ

ZABAWA, zdrowie, wolność

Wycieczka szkolna

Aktywna 3 – dniowa wycieczka szkolna, według autorskiego programu przygotowanego przez doświadczonych pedagogów, zaprojektowana na bazie aktywności na świeżym powietrzu dobranych do wieku i możliwości uczestników.

Program wycieczki

Integracja
Uczestnicy poznają się nawzajem i mówią coś o sobie w nowej formie – bez wywoływania przed szereg. Atrakcyjne, pełne śmiechu i zabawy animacje są idealne dla nawet najbardziej nieśmiałych i wycofanych dzieci, by nawiązały relacje z rówieśnikami. Doświadczeni opiekunowie dbają, by nikt nie czuł się nieswojo i aby dobra zabawa objęła każdego uczestnika.

Paracord
Chcielibyście posiadać biżuterię „człowieka lasu”? HA! Dobrze trafiliście! Nauczymy się jak ją samodzielnie wykonać.

Tratwy
Uczestnicy wycieczek uczą się budować tratwę i sprawdzają jej wytrzymałość w praktyce. Oczywiście, wszystko pod nadzorem specjalistów i w kapokach na terenie kąpieliska.

Mapa i Kompas
Każda drużyna ze swoją mapą i kompasem rusza w drogę, by odnaleźć zaznaczone punkty. Musimy więc nauczyć się jak korzystać z tych rzadko używanych przedmiotów. Jednak dojście do wyznaczonego celu to nie koniec zdania.

Łucznictwo
Chyba każdy kiedyś marzył o strzelaniu z łuku. Dlatego postanowiliśmy tę piękną dyscyplinę sportu wpleść w program wycieczki. Uczestnicy poznają różne rodzaje łuków i sprawdzą swoje sokole oko.

Wiatrówka i Paintball
Na specjalnie wydzielonej strzelnicy spróbujemy swych sił w strzelaniu z wiatrówek i markerów do Paintball’a. Najpierw krótkie szkolenie z podstaw, kilka strzałów treningowych, a jak wystarczy czasu to może i mały turniej.

Survival
Czyli to, na co wszyscy czekają: budowa szałasów, krzesanie ognia, sztuka kamuflażu, wyznaczanie kierunków świata, pozyskiwanie wody i wiele innych. Po tych zajęciach las już nigdy nie będzie tym samym miejscem, którym był wcześniej.

Tor Rekruta
Czas się zmęczyć i trochę pobrudzić. Ekstremalny tor przeszkód – kilkanaście niespodzianek- ścianki, równoważnie, opony, zasieki… a czas ucieka. Po serii próbnej pora na małe zawody.

Wieża ze Skrzynek
Pierwsze kilka to banał, powyżej dwunastu już tak stabilnie nie jest, dwadzieścia to ładny wynik, dwadzieścia cztery to rekord. Skauci, poza siłą mięśni, ćwiczą też koncentrację i równowagę.

Zaszyfrowana Gra
Szukamy skarbu! Aby go odnaleźć musimy najpierw rozszyfrować wiadomość. Jednak nie jest to takie proste, gdyż wiadomość, która jest niezbędna do odnalezienia skarbu, składa się z wielu rozsypanych haseł.

Archery Tag
Połączenie łucznictwa i paintball’a, czyli wyposażeni w łuki, strzelamy do siebie. Oczywiście wszystko w 100% bezpieczne, na głowach maski, a strzały są zakończone nie grotem, a miękką gąbką.

Ognisko
Cały dzień na nogach, więc wieczorem rozpalamy ogień! Nie ma przecież lepszej kolacji po ciężkim dniu jak pieczony chleb i kiełbaski. Znajdzie się też opcja wege. A po porządnym posiłku zachęcamy do spędzenia wolnego czasu przy wciąż płonącym ognisku.

Informacje dodatkowe

Ceny zawierają:

Ubezpieczenie:

Wyżywienie:

Transport:

Warto zabrać:

LOKALIZACJA

Ośrodek Wypoczynkowy Roma - Łapino

CAMPING 20 - PRZYWIDZ

Camping 20 to najlepszy adres do organizacji wycieczek szkolnych, biwaków i zielonych szkół. Camping położony jest w samym sercu Przywidza, nad czystym jeziorem wśród lasów. Dzieci i młodzież uczą się w nim szacunku dla natury i samodzielności. Na terenie ośrodka znajdują nie boiska sportowe, piaszczysta plaże ze strzeżonym kąpieliskiem, stanica ze sprzętem odym i miejsca na ogniska. Baza dysponuje 100 miejscami noclegowymi w domkach 6-7 osobowych z pełnym węzłem sanitarnym.

Wybraliśmy Camping 20 w Przywidzu na organizację naszych wycieczek szkolnych, ponieważ wiemy że jest bezpieczny, wygodny i spełnia oczekiwania nauczycieli i dzieci.

Pobierz katalog pdf
pełnej oferty wycieczek