EXTREMALNIE - III DNI
od VIII klasy szkoły podstawowej

Wycieczka szkolna

Extremalna trzydniowa wycieczka szkolna, pełna mocnych wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Ze względu na zawarte aktywności dedykowany dla ostatnich klas szkoły podstawowej i szkół średnich.

Program wycieczki

Park Linowy
Zabierzemy Waszą paczkę wysoko – 4,5 metra nad ziemię! Będziecie musieli pokonać aż 16 przeszkód o różnym stopniu trudności. Czekają ścianka wspinaczkowa, skok Tarzana, beczka, zjazd tyrolski oraz…niespodzianka!

Tor rekruta
Czas się zmęczyć i trochę pobrudzić. Ekstremalny tor przeszkód – kilkanaście niespodzianek- ścianki, równoważnie, opony, zasieki… a czas ucieka. Po serii próbnej, pora na małe zawody.

Paintball
Podzielimy się na drużyny i w specjalnie zorganizowanej przestrzeni, z wieloma przeszkodami rozegramy kolorową bitwę. Która drużyna okaże się lepszym sprytem? Zobaczymy na polu bitwy! Poza całym sprzętem potrzebnym do gry, zapewniamy odzież ochronną, 150 kulek na osobę.

Team Building
Chętni, aby sprawdzić, jaką jesteście drużyną? A może dopiero zaczynacie współpracę i chcielibyście zostać najlepiej zgraną paczką? Oto wiele zabaw, które sprawią, że efektywniej zaczniecie realizować zadania i osiągać wspólnie wyznaczone cele.

Tratwy
Budujemy jednostkę pływającą. Prosta sprawa? No niekoniecznie… Nawet mając wszystkie potrzebne materiały pod ręką, potrzeba sporo cierpliwości i staranności, aby uczynić naszą tratwę pływającą. A warto, aby pozostałą w jednym kawałku, bo czekają nas małe regaty.

Wieża ze Skrzynek
Pierwsze kilka to banał, powyżej dwunastu już tak stabilnie nie jest, dwadzieścia to ładny wynik, dwadzieścia cztery to rekord. Skauci, poza siłą mięśni, ćwiczą też koncentrację i równowagę.

Geocaching
Każda grupa otrzymuje odbiornik GPS i kartę zadań, szybkie wprowadzenie i lecimy w teren. Miejsce nieznane, zagadek masa, a i my postaraliśmy się, by nie było tak łatwo. Dlatego naprawdę warto dokładnie posłuchać szkolenia z działania sprzętu GPS.

Wiatrówki
Na specjalnie wydzielonej strzelnicy spróbujemy swych sił w strzelaniu z wiatrówek – zarówno tych krótkich jak i długch. Najpierw krótkie szkolenie z podstaw, kilka strzałów treningowych, a jak wystarczy czasu to, może i mały turniej.

Pontony
Cały czas pozostajemy na wodzie, ale tym razem wyposażymy Was we wszystko co trzeba – dostaniecie wieloosobowe pontony, kamizelki asekuracyjne, pagaje, no i mapę jeziora. Waszym zadaniem będzie odnalezienie zaznaczonych punktów i rozwiązanie zadań.

Ognisko
Cały dzień na nogach, więc wieczorem rozpalamy ogień! Nie ma przecież lepszej kolacji po ciężkim dniu jak pieczony chleb i kiełbaski. A po porządnym posiłku zachęcamy do spędzenia wolnego czasu przy wciąż płonącym ognisku.

Informacje dodatkowe

Ceny zawierają:

Ubezpieczenie:

Wyżywienie:

Transport:

Warto zabrać:

Uwagi:

Cennik

LOKALIZACJA

Ośrodek Wypoczynkowy Roma - Łapino

OW Roma - Łapinko k/Kolbud

W środku gęstego lasu, nad brzegiem Jeziora Łapińskiego znajduje się znany na Kaszubach Ośrodek Wypoczynkowy Roma. Został zaprojektowany tak, by zapewnić swoim gościom bezpieczeństwo, komfort i rozrywkę. Doświadczenie i doskonała organizacja ośrodka powodują, że co roku przyjeżdżają do niego tłumnie wycieczki szkolne, grupy zorganizowane i indywidualni goście. Z O.W Roma współpracujemy od lat i wiemy, z własnego doświadczenia, że to najlepsze miejsce do organizacji imprez sportowych na Kaszubach. Wielofunkcyjne boisko ze sztuczną murawą, park linowy, piaszczysta plaża ze sprzętem wodnym. Obiekt dysponuje 150 miejscami noclegowymi w domkach 5 – 8-osobowymi z pełnym węzłem sanitarnym.

Adres ośrodka:
Przedsiębiorstwo Turystyczne ROMA sp. z o.o.
CZAPIELSK, UL. FIOŁKOWA 53
83 – 050 KOLBUDY