1 dniowa wycieczka szkolna SURVIVAL

1- dniowa wycieczka
SURVIVAL

ZABAWA, zdrowie, wolność

Wycieczka szkolna

Aktywna 1 – dniowa wycieczka szkolna, według autorskiego programu przygotowanego przez doświadczonych pedagogów, zaprojektowana na bazie aktywności na świeżym powietrzu dobranych do wieku i możliwości uczestników.

Program wycieczki

Survival
Czyli to, na co wszyscy czekają: budowa szałasów, krzesanie ognia, sztuka kamuflażu, wyznaczanie kierunków świata, pozyskiwanie wody i wiele innych. Po tych zajęciach las już nigdy nie będzie tym samym miejscem, którym był wcześniej.

Tor rekruta
Czas się zmęczyć i trochę pobrudzić. Ekstremalny tor przeszkód – kilkanaście niespodzianek- ścianki, równoważnie, opony, zasieki… a czas ucieka. Po seriipróbnej, pora na małe zawody.

Wiatrówka i Paintball
Na specjalnie wydzielonej strzelnicy spróbujemy swych sił w strzelaniu z wiatrówek i markerów do Paintball’a. Najpierw krótkie szkolenie z podstaw, kilka strzałów treningowych, a jak wystarczy czasu to może i mały turniej…

Ognisko (DODATKOWO PŁATNE
Cały dzień na nogach, więc wieczorem rozpalamy ogień! Nie ma przecież lepszej kolacji po ciężkim dniu jak pieczony chleb i kiełbaski. Znajdzie się też opcja wege. A po porządnym posiłku zachęcamy do spędzenia wolnego czasu przy wciąż płonącym ognisku.

Informacje dodatkowe

Ceny zawierają:

Ubezpieczenie:

Wyżywienie:

Transport:

Warto zabrać:

LOKALIZACJA DO WYBORU

Wycieczki szkolne jednodniowe organizujemy w wybranym przez szkołę miejscu.
Polecamy na organizację wycieczki dwie lokalizacje:

1. ROMA - ŁAPINO
2. CAMPING 20 - PRZYWIDZ

Pobierz katalog pdf
pełnej oferty wycieczek