1 dniowa wycieczka szkolna PRZYGODA

1- dniowa wycieczka
PRZYGODA

ZABAWA, zdrowie, wolność

Wycieczka szkolna

Aktywna 1 – dniowa wycieczka szkolna, według autorskiego programu przygotowanego przez doświadczonych pedagogów, zaprojektowana na bazie aktywności na świeżym powietrzu dobranych do wieku i możliwości uczestników.

Program wycieczki

Park Linowy
Zabierzemy Waszą paczkę wysoko – 4,5 metra nad ziemię! Będziecie musieli pokonać aż 16 przeszkód o różnym stopniu trudności. Czekają ścianka wspinaczkowa, skok Tarzana, beczka, zjazd tyrolski oraz…niespodzianka!

Wiatrówka i Paintball
Na specjalnie wydzielonej strzelnicy spróbujemy swych sił w strzelaniu z wiatrówek i markerów do Paintball’a. Najpierw krótkie szkolenie z podstaw, kilka strzałów treningowych, a jak wystarczy czasu to może i mały turniej…

Archery Tag
Połączenie łucznictwa i paintball’a, czyli wyposażeni w łuki, strzelamy do siebie. Oczywiście wszystko w 100% bezpieczne, na głowach maski, a strzały są zakończone nie grotem, a miękką gąbką.

Ognisko (DODATKOWO PŁATNE
Cały dzień na nogach, więc wieczorem rozpalamy ogień! Nie ma przecież lepszej kolacji po ciężkim dniu jak pieczony chleb i kiełbaski. Znajdzie się też opcja wege. A po porządnym posiłku zachęcamy do spędzenia wolnego czasu przy wciąż płonącym ognisku.

Informacje dodatkowe

Ceny zawierają:

Ubezpieczenie:

Wyżywienie:

Transport:

Warto zabrać:

LOKALIZACJA DO WYBORU

Wycieczki szkolne jednodniowe organizujemy w wybranym przez szkołę miejscu.
Polecamy na organizację wycieczki dwie lokalizacje:

1. ROMA - ŁAPINO
2. CAMPING 20 - PRZYWIDZ

Pobierz katalog pdf
pełnej oferty wycieczek