EXTREME DAY
od VIII klasy szkoły podstawowej

Wycieczka szkolna

Extreme Day, to program pełen mocnych wrażeń i niezapomnianych przeżyć. Ze względu na zawarte aktywności dedykowany dla ostatnich klas szkoły podstawowej i szkół średnich.

Program wycieczki

Park Linowy
Zabierzemy Waszą paczkę wysoko – 4,5 metra nad ziemię! Będziecie musieli pokonać aż 16 przeszkód o różnym stopniu trudności. Czekają ścianka wspinaczkowa, skok Tarzana, beczka, zjazd tyrolski oraz…niespodzianka!

Wiatrówki
Na specjalnie wydzielonej strzelnicy spróbujemy swych sił w strzelaniu z wiatrówek – zarówno tych krótkich jak i długch. Najpierw krótkie szkolenie z podstaw, kilka strzałów treningowych, a jak wystarczy czasu to, może i mały turniej.

Paintball
Podzielimy się na drużyny i w specjalnie zorganizowanej przestrzeni, z wieloma przeszkodami rozegramy kolorową bitwę. Która drużyna okaże się lepszym sprytem? Zobaczymy na polu bitwy! Poza całym sprzętem potrzebnym do gry, zapewniamy odzież ochronną, 150 kulek na osobę.

Geocaching
Każda grupa otrzymuje odbiornik GPS i kartę zadań, szybkie wprowadzenie i lecimy w teren. Miejsce nieznane, zagadek masa, a i my postaraliśmy się, by nie było tak łatwo. Dlatego naprawdę warto dokładnie posłuchać szkolenia z działania sprzętu GPS.

Ognisko (DODATKOWO PŁATNE)
Zapewne zmęczeni, głodni na pewno! A nie ma przecież lepszego posiłku po ciężkim dniu niż pieczony chleb i kiełbaski z ogniska. Po jedzeniu zachęcamy do spędzenia wolnego czasu przy wciąż płonącym ognisku.

Informacje dodatkowe

Ceny zawierają:

Ubezpieczenie:

Wyżywienie:

Transport:

Warto zabrać:

Uwagi:

Cennik