1 dniowa wycieczka szkolna AKCJA INTEGRACJA

1- dniowa wycieczka
AKCJA INTEGRACJA

ZABAWA, zdrowie, wolność

Wycieczka szkolna

Aktywna 1 – dniowa wycieczka szkolna, według autorskiego programu przygotowanego przez doświadczonych pedagogów, zaprojektowana na bazie aktywności na świeżym powietrzu dobranych do wieku i możliwości uczestników.

Program wycieczki

Integracja
Uczestnicy poznają się nawzajem i mówią coś o sobie w nowej formie – bez wywoływania przed szereg. Atrakcyjne, pełne śmiechu i zabawy animacje są idealne dla nawet najbardziej nieśmiałych i wycofanych dzieci, by nawiązały relacje z rówieśnikami. Doświadczeni opiekunowie dbają, by nikt nie czuł się nieswojo i aby dobra zabawa objęła każdego uczestnika.

Łucznictwo
Chyba każdy kiedyś marzył o strzelaniu z łuku. Dlatego postanowiliśmy tę piękną dyscyplinę sportu wpleść w program wycieczki. Uczestnicy poznają różne rodzaje łuków i sprawdzą swoje sokole oko.

Archery Tag
Połączenie łucznictwa i paintball’a, czyli wyposażeni w łuki, strzelamy do siebie. Oczywiście wszystko w 100% bezpieczne, na głowach maski, a strzały są zakończone nie grotem, a miękką gąbką.

Geocaching
W okolicy ktoś pochował klejnoty! Koniecznie musimy je odnaleźć. Pomogą nam w tym niezawodne GPS’y.

Ognisko (DODATKOWO PŁATNE
Cały dzień na nogach, więc wieczorem rozpalamy ogień! Nie ma przecież lepszej kolacji po ciężkim dniu jak pieczony chleb i kiełbaski. Znajdzie się też opcja wege. A po porządnym posiłku zachęcamy do spędzenia wolnego czasu przy wciąż płonącym ognisku.

Informacje dodatkowe

Ceny zawierają:

Ubezpieczenie:

Wyżywienie:

Transport:

Warto zabrać:

LOKALIZACJA DO WYBORU

Wycieczki szkolne jednodniowe organizujemy w wybranym przez szkołę miejscu.
Polecamy na organizację wycieczki dwie lokalizacje:

1. ROMA - ŁAPINO
2. CAMPING 20 - PRZYWIDZ

Pobierz katalog pdf
pełnej oferty wycieczek